DentaPoint Whatsapp

Whatsapp İletişim

Alsancak Şube
Whatsapp Hattı

+90 (543) 526 76 70

Karşıyaka Şube
Whatsapp Hattı

+90 (542) 526 76 70

DentaPoint Ağız ve Diş Sağlığı. Hakkımızda

Diş tedavisi izmir

Hakkımızda kısa bir bilgi.

DentaPoint Ağız Ve Diş Sağlığı Poliklinikleri 2017 yılında Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi mezunu kurucu üç diş hekimimiz tarafından İzmir Karşıyaka Girne Caddesin'de kurularak hizmet vermeye başlamıştır.

2022 yılında gelişmiş diş teknolojilerine göre tasarlanmış , alanında en büyük merkezlerden biri olan 13 ünitelik , tomografi ve dijital sistemler içeren Alsancak şubemiz ile hizmetimizi genişlettik.

Tedavinizi ve mutlu gülüşünüzü önemsiyoruz.

Karşıyaka diş kliniğimiz ve Alsancak diş merkezimizde ; implant ve cerrahi uygulamaları, ortodonti tedavisi, gülüş tasarımı hizmetleri, zirkonyum ve lamine diş kaplama uygulamaları, estetik diş hekimliği uygulamaları, diş eti tedavileri, çocuk diş hekimliği, beyazlatma ve 20 yaş dişi operasyonları başta olmak üzere geniş çerçevede tüm tedavileri gerçekleştirmekteyiz.

Güncel tekniklerle kurulmuş olan diş kliniklerimizde hasta kayıt ve tedavi sürecini kayıt altına aldığımız yazılım sistemimiz, geçmiş tedavilerinizdeki tüm bilgilere ulaşabilmemizi sağlıyoruz.

Düzenli kontrol ve kayıtlarınızı tutarken ağız sağlığınızı ömür boyu korumanıza yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

DentaPoint Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Diş tedavisi izmir
Misyon, Vizyon, Değerler

Profesyonel yaklaşım

Misyonumuz

Hasta memnuniyetini özen ve hassasiyetle, en üst düzeyde hizmet sunmayı ve en düşük riskle tedavi, konfor ve güvenceyi sizlere sunmayı hedefliyoruz.

Vizyonumuz

DentaPoint Kliniği, sadece Türkiye'nin değil, aynı zamanda dünyanın dört bir yanından gelen hastalara yönelik kapsamlı diş tedavilerini içeren geniş bir hizmet yelpazesi sunan öncü bir kliniktir.

Değerlerimiz

Hasta tedavilerimizin her aşamasında, şeffaf bir yaklaşımı, bilimsel temelli süreçleri, sürekli ilerlemeyi, sürdürülebilirliği, sürekli iyileştirmeyi, hasta odaklı hizmeti ve etik kurallara tam uyumu özel bir önemle vurgulamaktayız.

DentaPoint. Kliniklerimiz

Aşağıdan kliniklerimiz ve bilgilerine ulaşabilirsiniz.

DentaPoint İzmir
DentaPoint İzmir

Alsancak Diş Kliniğimiz

Alsancak şubemizin bilgilerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Karşıyaka Diş Kliniğimiz

Karşıyaka şubemizin bilgilerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.