DentaPoint Whatsapp

Whatsapp İletişim

Alsancak Şube
Whatsapp Hattı

+90 (543) 526 76 70

Karşıyaka Şube
Whatsapp Hattı

+90 (542) 526 76 70

Hollywood Smile. Gülüş Tasarımı İzmir

Smile Design Gülüş Tasarımı

Digital Smile Design (Dijital Gülüş Tasarımı) tedavi planı artık diş hekimliğinde hiç olmadığı kadar kolay. Smile design, kişiye özel altın oranlara göre, gülüşün, yüzle üç boyutlu olarak bir ahenk halinde durmasını sağlamak için kullanılan diş hekimliğinin sanat dalıdır.

Image

Bir çok hastanın düşüncesi aksine uygulaması zor değildir. Uygulamasına yardımcı yazılımlar olmasına rağmen, Power Point ve Keynote benzeri yazılımlarla, belirli temel prensipler dahilinde, tedavi planı yapıp bu planı tedaviyle ilgili olan tüm ekiple ve hastayla iletişim kurmamızı sağlayan bir konsepttir.

Smile Design konsepti ile birlikte hasta ve tedaviyi yapacak olan ekip, hastaya uygulanacak olası tedavi sonucunu ilk gün görme ve bunun üzerine iletişim kurma imkanı bulmaktadır. Hastaya özel olarak üretilen gülüş dizaynını; hasta bu aşamada kendi yüzünde görüp istekleri doğrultusunda düzenlemeler yapabiliyoruz. Hasta teknisyen ve hekim üçgeninde ileri teknoloji sistemler kullanarak hastanın doğal ve estetik gülüşünü tasarlıyoruz.