DentaPoint Whatsapp

Whatsapp İletişim

Alsancak Şube
Whatsapp Hattı

+90 (543) 526 76 70

Karşıyaka Şube
Whatsapp Hattı

+90 (542) 526 76 70

Dt. Hasan Çınarcık

Hasan Çınarcık

Diş Hekimi

İletişim Bilgileri

E-mail

[email protected]

1990 yılı Eylül ayında İzmir/Bornova’da doğan Hasan Çınarcık, ilk ve orta öğretimini Manisa Şehitler İlköğretim Okulu’nda tamamlamıştır. Lise öğretimine İzmir’in köklü okullarından Bornova Anadolu lisesinde devam etmiş ve 2008 yılında buradan mezun olmuştur.

Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’ni kazanarak diş hekimi olma yolunda ilk adımını atmıştır. 1 yıl bu üniversitede eğitim gördükten sonra Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesine yatak geçiş yapmaya hak kazanmıştır. 2013 yılında Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’ni bitirmiş ve aynı sene Ortodonti Anabilim Dalı’nda doktora yapmaya hak kazanmıştır.

Ortodonti doktora eğitimi sırasında İstanbul, İzmir, New York, Orlando, Montrö, Prag, Dubai gibi şehirlerde kongre ve eğitimlere katılmış, sözlü sunumlar yapmıştır.

2019 yılında “Mandibuler Prognati (alt çene ileriliği) Hastalarında Kompansasyon Tedavileri” konulu doktora tezini tamamlamış ve Dr. Med. Dent. Unvanı almaya layık görülmüştür.

2017 yılından itibaren kurucu ortağı olduğu Özel Dentapoint Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nde hastalarına hizmet vermektedir.