DentaPoint Whatsapp

Whatsapp İletişim

Alsancak Şube
Whatsapp Hattı

+90 (543) 526 76 70

Karşıyaka Şube
Whatsapp Hattı

+90 (542) 526 76 70

İZMİR DİŞ BEYAZLATMA 2023 FİYATI

Sağlıklı estetik beyaz bir gülüş aynı zamanda özgüvenli bir gülüştür . Her bireyin isteği olan beyaz gülümsemeye sahip olmanın en kolay yolu düş beyazlatma ( bleaching) tedavisidir .

Image

Peki İzmir diş beyazlatma fiyatları nasıldır ? Neye göre belirlenir ?

Diş beyazlatma ücretleri 2500 tl gibi bir fiyatla başlar ve kliniklere sistemlere göre değişiklik gösterir. Peki bu fiyatı etkileyen durumlar nedir ?

- Diş Beyazlatma Sistemi Türü
- Diş Eti Durumu
- Beyazlık Beklentisi


Diş beyazlatma sistemi türü burda fiyatta esas farklılığı ortaya koyan etkendir. Her üründe olduğu gibi diş beyazlatma sistemlerinde de malzeme kalitesi çok etkilidir . Çok ucuza temin edilen beyazlatma ajanları çok etkili değildir . Beyazlatma da da sınırlı etki gösterir . Boost , opelacance , zoom gibi kaliteli sistemler ise daha pahalı ve daha iyi etki gösterir . Önemli bir durum da şudur . Tüm diş beyazlatma ajanları hassasiyet yaratır . Ancak kalitesiz diş beyazlatma çok daha fazla hassasiyet yapar.

Diş eti durumu da çok etkili . Diş beyazlatma sağlıklı dişler ve sağlıklı diş erlerine sahip bireylere uygulanır . Diş etinde diş eti hastalığı olan bireylerde öncelikle tedavi gerekir . Diş eti hastalığı tedavisi de diş beyazlatma tedavilerinin dışında ekstra bir işlemdir . Bu da beyazlatma ücretini etkiler.

Diş beyazlatma derecesi beklentisi de etkilidir . Dişin son beyazlık hali diş dokusuna göte değişiklik gösterir . Ancak bazen beyazlatma istenen seviyede olmaz ve bu nedenle de çoklu seyans uygulamak gerekir . Bunseyanslar birer hafta ara ile uygulanır ve bu da tedavi ücretini etkiler .